Portal randkowy – poradnik dobrego profilu

Poradnik dobrego profilu na portalu randkowym

Portal randkowy – poradnik dobrego profilu

Zdecydowałeś, że zaczynasz swoją przygodę z randkami online i zarejestrowałeś się na jednym z polecanych przez nas portali randkowych? Świetnie, czas uzupełnić swój profil! Czy jest to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać? To żadna czarna magia, ale warto pamiętać o kilku rzeczach. Na każdym portalu randkowym profil wygląda nieco inaczej, ale dwie rzeczy zawsze się powtarzają – musisz przesłać zdjęcia i napisać o sobie notkę. Jeśli chcesz się sprawdzić, zarejestruj się na EroDate – codziennie zakłada tam konta bardzo wielu singli, a stworzenie estetycznego i przyciągającego uwagę profilu jest tam o wiele prostsze niż w zwykłych aplikacjach randkowych! Portal randkowy jest ma świetną reklamę, dlatego nigdy nie zabraknie partnerek dla Ciebie.

 

Randki internetowe a zdjęcie profilowe

W przypadku randek internetowych to właśnie Twoje zdjęcie profilowe jest pierwszym wrażeniem. To właśnie one często decydują, czy druga osoba będzie chciała nawiązać z Tobą kontakt, nie można więc bagatelizować znaczenia zdjęc. Opublikuj dobre zdjęcie, a zainteresują się Tobą. Wrzuć złe, a zaraz o Tobie zapomną.  Twoje główne zdjęcie powinno być zgodne z kilkoma wytycznymi. Po pierwsze, powinieneś być jedyną osobą na zdjęciu, więc żadnych przyjaciół, kobiet, a nawet zwierząt. Żadnych dziwnych ujęć kamery, okularów przeciwsłonecznych ani czapek. Zdjęcie powinno wyraźnie przedstawiać Ciebie – najlepiej tylko górną połową ciała. Powinieneś być na nim uśmiechnięty. Jeśli nie możesz znaleźć  zdjęć, które będą pasowały, poproś znajomego by Ci je zrobił. Portal randkowy daje możliwość zmiany zdjęcia, więc wstawiaj aktualne zdjęcia.

 

portale randkowe a zdjecie profilowe
"Portal randkowy - idealne zdjęcie profilowe kobiety"

Portal randkowy – uzupełnij swój profil

Gdy masz już swoje zdjęcie profilowe, czas zamieścić kilka dodatkowych zdjęć na stronie. Trzymaj się z daleka od zdjęć bez koszulki i fotografii z mnóstwem pięknych kobiet – większość dziewczyn raczej t zniechęci. Zamiast tego możesz wstawić zdjęcie Ciebie i Twoich znajomych – będzie ono pokazywało, że jesteś towarzyski i masz znajomych, a to również buduje pozytywny wizerunek w oczach kobiet. Jeśli masz hobby, takie jak wspinaczka górska lub kajakarstwo, wrzuć jedno z ze zdjęć na którym robisz to, co kochasz.

profil na portalu randkowym
"Randki online"

Czego pragną kobiety

Kobiety nie są tajemniczymi, zaskakującymi istotami, na jakie często próbuje kreować je popkultura. Podsumowując, kobiety chcą od życia tych samych rzeczy, których i my chcemy – bezpieczeństwa, komfortu, zabawy, towarzystwa i możliwości spełniania swoich rzeczy. Właśnie to są informacje i cechy, które możesz zawrzeć w pisemnej części swojego profilu. Jeśli czytasz ten poradnik, jesteś już o krok do przodu, ponieważ jesteś typem faceta, którego szukają kobiety. 

Dbaj o siebie a odniesiesz sukces w kontaktach z kobietami

Starasz się być uczciwym członkiem swojej społeczności i każdego dnia starasz się doskonalisz. Dbasz o swój wygląd, swoją karierę i chcesz być dobrym człowiekiem? To świetnie! Wszystko, co musisz zrobić, to zamieścić to w swoim profilu. Napisz więc o rzeczach, które Cię pasjonują. Jeśli znalazłeś wymarzoną pracę, nie krępuj się. Jeśli Twoje hobby jest dla Ciebie ważne, podziel się z nimi swoją ekscytacją. Bądź żywy i co najważniejsze, bądź pozytywny. To przepis na pewny sukces! Zacznij się umawiać na randki online ! 

Odzyskaj byla dziewczyne
"Randki online"
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Ostatnie wpisy